Благодійний Фонд «Дім»

Пліч-о-пліч до перемоги!

Ми допомагаємо постраждалим від війни, надаючи гуманітарну допомогу мирним жителям, а воїнам на передовій – засоби захисту, щоб вони могли повернутися до своїх сімей живими.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Our top priorities

62f3d043e5e66-6397528628739e659872389576283e65928763572525

Підтримка Армії

Допомагаємо нашим хоробрим воїнам повернутися додому живими та здоровими. Забезпечуємо їх сучасним захисним спорядженням – бронежилетами, шоломами та аптечками, щоб максимізувати їхні шанси повернутися до своїх сімей.

Humanitarian help

Допомагаємо найбільш вразливим соціальним групам пережити цей кошмар. Ми використовуємо власні логістичні канали для доставки гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує. 

Як задонатити?

Дуже просто! Інструкція та вибір різних варіантів для донату тут 👍

We care. We act.

Наші завдання

Завдання фонду включають в себе забезпечення Збройних сили України необхідними ресурсами для їхньої діяльності та ефективного виконання службових обов’язків.

Ми надаємо технічну підтримку нашим солдатам на передовій, забезпечуючи їх бронежилетами, шоломами, раціями, дронами та іншими необхідними засобами.

Ми також піклуємося про добробут постраждалим від війни та надаємо психологічну та соціальну підтримку.

We care. We act.

Наші завдання

Ми також піклуємося про добробут сімей військовослужбовців та надаємо психологічну та соціальну підтримку. Фонд об’єднує громаду навколо спільної мети – захисту національної безпеки України та підтримки військових. Наша мета – зробити все можливе, щоб підтримати та забезпечити наших героїв у їхній місії захисту країни. Разом ми є силою, і ми віримо в майбутнє безпечної та сильної України.

Help Ukraine! Save the world!

Now Ukrainians are struggling with the greatest challenge of the 21st century. Democracy or tyranny, freedom or slavery, prosperity or endless corruption and stagnation. This is not just a local conflict, this is the battle of our time in the modern civilized world against the aggressive Middle Ages. If Ukraine falls, the whole civilization will be rejected for decades. We must stop Putin. We have no chance to fail! And you can help us win this war!

НАШІ

Подяки