ДІМ – МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Ми допомагаємо людям України, які постраждали від війни, надаючи гуманітарну допомогу мирним жителям, а воїнам на передовій – засоби захисту, щоб вони могли повернутися до своїх сімей живими.

Ваша пожертва допоможе нам надати допомогу тим, хто її потребує.

Надано допомоги на суму:

Ми дбаємо. Ми діємо.

Наші завдання.

Усім, чиє серце болить за Україну.

Усім, хто небайдужий і не стоїть осторонь у ці темні часи в історії людства.

Ми завжди надавали допомогу тим, хто її потребував:: пожертвували на лікування дітей, допомагали бездомним, підтримували волонтерів, які присвятили своє життя допомозі покинутим домашнім тваринам; були одними з перших, хто надав фінансову допомогу жителям Донбасу, коли Росія вторглася до них ще в 2014 році. Це основи нашого кредо, нашої відповідальності та місії.

24 лютого 2022 року наше життя кардинально змінилося. Цей день назавжди розділив наше життя на “до” і “після”. Скажемо відверто – ми були шоковані. Ми були приголомшені і налякані, коли все, що було цінним і важливим для нас, вмить було зруйновано прямо на наших очах. Але ми вистояли. Ми діяли швидко і почали робити те, що нам найкраще вдається-надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує і підтримувати наші славні збройні сили, які зараз успішно протистоять одній з найбільших армій у світі. Ми втратили сон, ми відклали наш бізнес, ми зупинили все, що було на нашому порядку денному раніше.

Тепер, щоб найкращим чином використати весь наш професійний та громадський досвід задля допомоги нашим захисникам у здобутті перемоги, ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб провести найбільшу кампанію зі збору коштів, яку ми коли-небудь робили. Зараз ми приймаємо благодійні внески з усього світу. І ми щиро вдячні за те, що ви надаєте нам свою надзвичайно потужну підтримку!

Благодійний фонд «Дім» тепер стоїть пліч-о-пліч з українським народом, щоб пережити найважчі часи в його історії.

Слава Україні! Героям слава!

Допоможіть Україні! Врятуйте світ!

Зараз українці борються з найбільшим викликом ХХІ століття. Демократія чи тиранія, свобода чи рабство, процвітання чи нескінченна корупція та стагнація. Це не просто локальний конфлікт, це бій нашого часу сучасного цивілізованого світу проти агресивного середньовіччя. Якщо Україна впаде, то вся цивілізація буде відкинута на десятиліття. Ми повинні зупинити Путіна. У нас немає шансів провалитися! І ви можете допомогти нам виграти цю війну!

Допоможіть нам зараз

Наші головні пріоритети

Гуманітарна допомога

Ми допомагаємо найбільш вразливим соціальним групам пережити цей кошмар. Ми використовуємо власні логістичні канали для доставки гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує. Зробіть свій внесок зараз і допоможіть нам врятувати життя невинних людей, які страждають від цієї жорстокої безглуздої війни.

Підтримка Української Армії

Ми допомагаємо нашим хоробрим воїнам повернутися додому живими та здоровими. Ми забезпечуємо їх сучасним захисним спорядженням – бронежилетами, шоломами та аптечками, щоб максимізувати їхні шанси повернутися до своїх сімей.

ПОДЯКИ